نشست معرفی کتاب توانمندسازی والدین- اردیبهشت 91

کتاب توانمندسازی والدین نوشته آقای یوهانس شاپ می باشد که توسط آقای عبدالهی ترجمه شده است. این کتاب درباره موضوع جذاب و پرکشش رابطه والدین با کودکانشان و همچنین با خودشان است. در این کتاب پدرها و مادرها در فرایند گام به گام « توانمندسازی والدین » به چنان سطحی از آگاهی دست می یابند که می توانند در جایگاهی فراتر از امر و نهی به کودکانشان ، همراه و شریکی توانمند در کنارشان باشند.

 

 

کارگاه معرفی کتاب توانمندسازی والدین درمحل نشست هفتگی شهر کتاب واقع در خیابان احمد قصیر روز سه شنبه 12 اردیبهشت ماه 1391 با حضور جمعی از دوستداران کتاب و کتابخوانی برگزار گردید .

سخنرانان جلسه آقای محمدخانی (شهر کتاب) ، آقای عبدالهی ( مترجم ) ، آقای شاه حسینی (کانون گفتگو )، خانم داعی پور (کانون گفتگو ) بودند.

 

 

جلسه در ساعت 16:45 دقیقه با خوشامدگویی آقای محمدخانی و توضیحات ایشان درباره کتاب آغاز شد. آقای مهندس شاه حسینی ضمن معرفی موسسه امام موسی صدر و کانون گفتگو ، نامه آقای یوهانس شاپ که برای این جلسه ارسال کرده بودند را برای جمع قرائت کردند. سپس آقای عبدالهی مترجم کتاب نظرات و دلایل ترجمه این کتاب را اعلام کردند. در خاتمه خانم داعی پور مطالب و نکاتی درباره کتاب و فصل های مختلف آن مطرح کردند.

 

 

در این نشست پس از نقد و بررسی کتاب توانمندسازی والدین، دو تمرین از کارگاه های توانمندسازی والدین شامل تمرین آئینه و چرخه گفتگو نیز انجام شد و حاضرین ضمن آشنایی با نوع کارگاه در تمرینات نیز مشارکت فعالی داشتند.


آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان